• O nas

O nas

Jesteśmy firmą produkcyjną z polskim kapitałem z 20 letnim doświadczeniem. Dzięki wykwalifikowanej kadrze pracowników oraz nowoczesnemu parku maszynowemu jesteśmy w stanie dostarczać produkty najwyższej jakości spełniające normy ekologiczne i bezpieczeństwa. Materiały używane do produkcji pochodzą tylko od sprawdzonych dostawców .

Nasza firma to przedsiębiorstwo którego celem nadrzędnym jest zadowolenie Klienta. Firma bazuje na zespole doświadczonych pracowników i ekspertów.

Nasz wewnętrzny kodeks wartości:

Innowacyjność - wiemy, że innowacyjność to siła tworzenia coraz lepszych produktów i rozwiązań.

Zaufanie i partnerskie podejście - tylko dzięki wzajemnemu zrozumieniu można budować długotrwałe, dobre kontakty biznesowe z wzajemną korzyścią dla obu stron. Szczególnie preferujemy otwarty model współpracy z ukierunkowaniem na potrzeby Klienta.

Użyteczność - każdego dnia skupiamy się nad tym aby nasze produkty były jak najbardziej użytecznym i przyjaznym narzędziem. Dzięki temu nasi Klienci mogą podejmować coraz to nowe wyzwania biznesowe.

Komfortowa obsługa Klienta - to główny cel naszych codziennych działań bo zadowolony Klient to źródło naszej wewnętrznej satysfakcji.

Radość tworzenia - dbamy o naszych Klientów i pracowników, bo wierzymy że zadowolony pracownik tworzy najlepsze rozwiązania a najlepsze rozwiązania dają radość naszym Klientom.

Zapraszamy do Współpracy

 

Fargo Maciej Zbierzchowski

ul.Osada 5A

85-351 Bydgoszcz

 

Zakład produkcyjny i magazyn, ekspozycja

ul. Karola Szajnochy 14

85-738 Bydgoszcz

 

Telefon: 602768399

e-mail: sklep@mebledladzieci.eu